BIOREZONANCIA – AKO TO VLASTNE FUNGUJE…

Podľa kvantovej fyziky častice v našom tele (bunky, tkanivá, orgány), ale aj baktérie, plesne, vírusy, toxíny, pele, alergény – majú vlnový aj časticový charakter a vysielajú elektromagnetické vyžarovanie. Bunky teda medzi sebou komunikujú týmto vyžarovaním (svetelných bleskov) fotónov- si vymieňajú informácie na určitých frekvenciách.

Ak je organizmus zdravý, prebieha komunikácia medzi bunkami správne, všetko funguje správne a človek sa cíti dobre.

Ak ho napadnú napr. vírusy, baktérie, plesne, zostávajú v ňom ťažké kovy a pod., komunikácia je narušená, čo sa prejaví jeho sťaženým fungovaním, napr. únavou, funkčnými poruchami alebo organickými zmenami. Príznaky ochorenia sa prejavia najmä tam, kde už nejaké oslabenie je alebo bolo v minulosti (predošlé zranenie, opakujúce sa ochorenie jedného orgánu, jazvy a zrasty po zákrokoch, operáciách).

Biorezonancia (BICOM) sa využíva na:

  • diagnostiku (zistí sa, kde je problém, napr. ktorý orgán nefunguje dostatočne správne, je z nejakého dôvodu oslabený, môže mať pred sebou blokádu, ktorá bráni v tom, aby bol orgán správne vyživovaný, alebo sa naopak do organizmu dostali vírusy, baktérie, je v ňom vyššia hladina ťažkých kovov alebo chemickej záťaže, čím sa organizmus oslabil)
  • liečbu týchto nedostatkov (telo prijme sériu správnych frekvencií napr. pre nedostatočne vyživené orgány, alebo naopak posilní sa jeho imunita, čím vznikne “nepriateľské prostredie” pre isté druhy vírusov, baktérií”, alebo sú to vibrácie, ktoré sú nastavené na vyliečenie istých druhov ochorení. Týmto sa organizmus dostane do rovnováhy a lieči sa).

Prístroj sa v niektorých krajinách západnej Európy využíva už viac než 25 rokov ako diagnostický a terapeutický nástroj v humánnej (pre ľudí) medicíne, a spolu s akupunktúrou a homeopatiou sa zaraďuje do tzv. komplementárnej medicíny.

U nás je registrovaný ako zdravotnícka pomôcka Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv, prístroj podlieha pravidelnému servisu a certifikáciám.

Čo všetko sa JE MOŽNÉ DIAGNOSTIKOVAŤ prístrojom BICOM, napríklad:

  • stav vašich orgánov, telesných systémov a tkanív
  • zaťaženie organizmu vírusmi (napr. herpes, EBV), baktériami (chlamýdie, streptokoky, stafylokoky a pod), plesňami (napr. candida), parazitmi, ťažkými kovmi, chemická záťaž, geopatogénne vplyvy
  • potravinové a peľové alergény a mnohé ďalšie
  • liečiť je možné rôzne druhy alergií, vyvedenie záťaží z organizmu

Funguje to ako keď sa porežete, vaše telo sa snaží ranu čím skôr zaceliť a zahojiť- je to preňho prirodzené, že vynaloží maximálne úsilie na to, aby sa uzdravilo.

Podobne funguje princíp biorezonancie-biorezonancia pomáha telu dostať sa do stavu, keď sa obnovujú jeho prirodzené samoregulačné (samoozdravovacie) procesy a organizmus pracuje na tom, aby v sebe opravil, čo potrebuje.

Vyšetrenie je bezbolestné a bez vedľajších účinkov.

Obmedzenia: tehotné ženy, ľudia s kardiostimulátorom a epilepsiou, závažné psychické ochorenia