Ako vyzerá vyšetrenie

1,5 HODINOVÁ KONZULTÁCIA z CELOSTNEJ/AJURVÉDSKEJ medicíny:

Po dohodnutí termínu vyšetrenia Vám zašlem (klientovi) dotazník, ktorý mi doručíte mailom najneskôr 24hod pred vyšetrením na preštudovanie, čím ostane väčší priestor na SAMOTNÉ VYŠETRENIE:

  • na začiatku vyšetrenia spolu prejdeme údaje z dotazníka, príp. ich doplníme, vysvetlím Vám princípy, čo a ako je možné celkovo upraviť a vylepšiť vo Vašom stravovaní a režime.
  • nasleduje ajurvédska PULZOVÁ DIAGNOSTIKA- vyšetrenie aktuálneho zdravotného stavu najdôležitejších orgánov, zistenie metabolického typu s akým ste sa narodili, čo Vám vyhovuje a nevyhovuje celkovo a dôvod porušenia rovnováhy v tele, čím zrejme vznikol v tele zdravotný problém.

Z toho vychádza zároveň konkrétne odporúčanie

  • na stravu na mieru (potraviny, ktoré Vám podľa pulzu vyhovujú a potraviny, ktoré Vášmu typu škodia),
  • na riešenie akútnych problémov, ak sú (možno bude potrebné, aby bola strava dočasne odlišná od toho, čo Vám ináč vyhovuje- kvôli vyriešeniu napr zápalu)
  • a ideálne celoživotné nastavenie- optimálna strava, režim a fungovania v rámci dňa, ročných období.

Dostanete súbor odporúčaní, zistíte ako si upraviť stravu a režim fungovania, aby akútne problémy odzneli a Vy ste sa potom cítili a boli zdravší/vyzdraveli, návrh zmeny životosprávy, bylinné preparáty, odporúčanie na cvičenie, masáž, príp. iné podľa potreby.

V cene konzultácie je aj:

  • následná konzultácia po vyšetrení- mailom alebo telefoncky (15 min max), ak je niečo nutné zopakovať, vysvetliť ešte raz
  • pri opakovanom kompletnom 1,5 hod vyšetrení je Vám poskytnutá 30% zľava

Na konzultáciu je nutné prísť 10min vopred, aby ste neboli v strese a hodinu predtým nejesť a nepiť kávu, čaj, (kofeínové nápoje)- môžu ovplyniť výsledky vyšetrenia.

—————-

AKO PREBIEHA TERAPIA METÓDOU EFT (emocionálna prvá pomoc):

V prípade, ak chcete len zistiť, v akom stave máte organizmus- orgány, tkanivá a telesné systémy a chcete zároveň vyšetriť 90 najčastejsích alergénov- potravinových a peľových, (zistí sa tým, či vášmu telu dané potraviny a pele vadia alebo nie), ale nemáte záujem o osobnú konzultáciu (kde sa dozviete k akému typu patríte a ako by malo vyzerať vaše doživotné nastavenie), máte možnosť vybrať si formu vyšetrenia z kvapky krvi -buď odoslanej poštou/prinesene osobne/alebo zabezpečím odobratie malého odtlačku krvi- na čistej bielej neparfémovanej papierovej vreckovke.

Odtlačok sa robí z umytej kože, prípadne ak tečie krv pri úraze, krv z nosa- odtlačí sa na vreckovku.

Odtlačok krvi je nutné zaslať (v prípade poštovej zásielky) v uzatvárateľnom vrecku s uvedením mena klienta a jeho mailovým kontaktom na adresu uvedenú na stránke.

Po vyšetrení sú výsledky s odporúčaniami zaslané mailom, väčšinou do 24hod, príp. podľa dohody.